Partneři firmy GAST-PRO s.r.o.

LLOKO TRUTNOV

 

NOWACO Czech Republic s.r.o.  |  www.nowaco.cz

NOWACO Czech Republic s.r.o. působí na předním místě v oblasti komplexního zásobování mražených, chlazených a dalších potravin pro celý trh v ČR, SR i Maďarsku. Společnost dodává chlazené a mražené potraviny do prodejních sítí, hotelů a restaurací, velkokapacitních gastroprovozů závodních jídelen, školních kuchyní, sociálních zařízení, nemocnic i do dalších sektorů.

Naše hlavní spolupráce se společností NOWACO Czech Republic s.r.o. probíhá v oblasti pořádání společných prezentačních akcí produktů NOWACO a gastronomických kuchařských show probíhajících v našem předváděcím gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově.

 

LA LORRAINE a.s.  |  www.lalorraine.cz

LA LORRAINE a.s. je významným výrobcem a distributorem zamraženého pečiva pro maloobchod a gastronomii. Nabízí ve svém sortimentu více než 300 druhů pečiva: kaiserky, bagety, panini, chleby, ciabatty, bulky, bio výrobky, sladké a slané croissanty, snacky, dorty, dezerty, muffiny, koláčky, máslové, plundrové a listové pečivo. Dále snídaňový a rautový sortiment pro hotely, restaurace, pečivo balené v ochranné atmosféře Gaspack, zamražené pečivo pro domácí dopékání. Společnost je součástí mezinárodní pekařské skupiny LA LORRAINE BAKERY GROUP.

Naše spolupráce se společností LA LORRAINE a.s. spočívá v oblasti pořádání společných prezentačních akcí produktů LA LORRAINE a.s. spojených s gastronomickými předváděcími show probíhajícími v našem předváděcím gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově pod vedením našeho šéfkuchaře

  

ESSOX s.r.o. | www.essox.cz

ESSOX s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších nebankovních společností zabývajících se poskytováním úvěrových a leasingových služeb na českém trhu. Je dceřinou společností Komerční banky, a.s. a francouzské společnosti SG CONSUMER FINANCE SA. Essox s.r.o. patří do skupiny SOCIETE GENERALE.

Naše společnost GAST-PRO s.r.o.Trutnov využívá služeb Essox s.r.o. pro financování gastrozařízení svým zákazníkům prostředníctvím poskytnutí úvěru nebo formou pořízení gastro technologie prostřednictvím leasingu.

<<< ZDE si můžete vypočítat rámcovou výši Vašich splátek při pořízení gastrozařízení v naší společnosti s využitím tohoto financování !!! 


 

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE A SLUŽEB, Nová Paka  |  www.ssgs.cz

Novodobé dějiny SŠ GASTRONOMIE A SLUŽEB, Nová Paka sahají do roku 1951, kdy vzniklo samostatné učňovské středisko cukrářské, později učňovská škola, předchůdkyně dnešní SŠGS Nová Paka, která připravuje žáky v maturitních oborech hotelnictví a podnikání a dále učňovských oborech cukrář, pekař, kuchař/číšník, krejčí a truhlář.

Naše partnerská spolupráce spočívá zejména v podpoře odborného vzdělání studentů této školy formou možnosti jejich účasti na našich předváděcích gastronomických kulinařských show pořádaných v našem gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově pod vedením našeho šéfkuchaře. Studenti se mohou seznámit s žhavými aktualitami v oblasti nových gastrotechnologií i s novými kulinářskými postupy úpravy a servírování pokrmů.


 

EXPRES MENU, s.r.o.  |  www.expressmenu.cz

EXPRES MENU, s.r.o.je již od roku 1999 výrobcem mražených a sterilovaných, dietních i bezlepkových hotových jídel a dietních pokrmů, jejichž příprava, přeprava a uchovaní je méně energeticky náročná a ekologicky šetrnější. Používá nejmodernější sterilizační technologie zajišťující bezpečný a chutný výrobek bez potřeby použití jakýchkoliv konzervačních látek a barviv.

Naše partnerská spolupráce spočívá zejména v podpoře a propagaci těchto výrobků.


 

BK KARA TRUTNOV - Člen 1. EXCELSIOR ŽBL |  www.bktrutnov.cz

BASKET KLUB KARA TRUTNOV je účastníkem 1. EXCELSIOR Ženské basketbalové ligy ČR. Team již odehrál 15 ročníků 1. ŽBL. Mezi jeho největší sportovní úspěchy v této lize patří 1x 2. místo a 10x 3. místo. Dále je klub vítězem Středoevropského poháru 2010 a 4-násobný finalista Českého poháru. Mnoho jeho hráček je rovněž hráčkami základního kádru basketbalového reprezentačního družstva žen ČR.  

Jsme potěšeni, že naše společnost GAST-PRO s.r.o. může být oficiálním partnerem a sponzorem tohoto velmi úspěšného trutnovského basketbalového klubu.

  

LOKO TRUTNOV - Oddíl orientačního běhu  |  www.ltu-ob.cz

Oddíl orientačního běhu byl v v Trutnově založen c roce 1968 jako součást odboru turistiky. Zpočátku měl oddíl 5 členů. Noví členové přibývali postupně, hlavně z řad turistů, atletů, lyžařů a rekreačních sportovců. Roku 1974 se oddíl osamostatnil. O dva roky později měl oddíl 17 členů z toho 10 žáků a v roce 1980 se členská základna již pohybovala okolo 30 osob. Od roku 2011 je předsedou oddílu orientačního běhu Jan Grundmann st.. V současnosti má oddíl okolo 50 aktivních členů.

Jsme rádi, že můžeme podpořit činnost tohoto trutnovského sportovního oddílu. Držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

 

 

 

01. 06. 2017

Zveme vás na prezentaci nového SpeeDelight grilu značky Electrolux.

15. 03. 2017

AKČNÍ NABÍDKA MYČEK NÁDOBÍ ZANUSSI PROFESSIONAL

31. 01. 2017

AKCE - KROUHAČ ZELENINY CL 50 E + SADA 6 DISKŮ + Micromix

12. 12. 2016

Dárkový poukaz na odběr zboží v naší prodejně

12. 12. 2016

Vánoční trhy Střední školy gastronomie a služeb - Nová Paka

24. 02. 2016

Školení pro kuchařky z trutnovských MŠ