PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÝ WEB

Vítejte na našich nových webových stránkách.

S radostí vám představujeme nové webové stránky. Ty naše staré už přeci jen trochu vyšly z módy.

Tak se pojďme podívat, co jsme pro vás připravili nového.

Největší novinkou je to, že jsme přešli na tzv. responzivní web. To jinými slovy znamená, že se stránka automaticky přizpůsobí velikosti vašeho prohlížeče. Nyní můžete stránky sledovat na mobilu nebo tabletu vždy, když budete potřebovat.

Dále máte také nově možnost objednávky servisních služeb přímo na webu. Stejně tak si můžete objednat i zboží z prodejny zde.

Důležité informace se zobrazují v oddíle Aktuality. Pokud však chcete být opravdu v obraze, doporučujeme sledovat naše Facebookové stránky nebo Instagram.

Snažili jsme se hlavně o to, aby stránky byly především přehledné a funkční. Abyste se mohli snadno zorientovat v naší široké nabídce služeb.

I když jsme na změně pracovali důkladně několik měsíců, může se stát, že narazíte na nějakou chybu a za to bychom se vám chtěli předem omluvit. Buďte prosím trpěliví, pokud nám budete chtít pomoci nějakou radou nebo nápadem, napište prosím na info@gastpro.cz.

Doufáme, že se vám budou nové stránky líbit.

Tým GAST-PRO

naši klienti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace