PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVÉ CENTRUM SLUŽEB PRO GASTRONOMII

Již brzy pro vás otevřeme nové centrum služeb pro gastronomii!

K 20. narozeninám jsme si nadělili náročný „dárek“, a to vybudování zbrusu nového obchodně-technického zázemí firmy v areálu bývalého Texlenu 1 v Horské ulici. Ač to možná nedává ekonomický smysl, rozhodli jsme se místo výstavby montované haly na zelené louce nákladně zrekonstruovat a zvelebit podstatnou část stávajícího brownfieldu hyzdící celá léta širší centrum Trutnova. Nové sídlo bude zahrnovat důstojné a prostorově vyhovující zázemí pro všechny naše služby a stane se bezpochyby jedním z největších a nejkomplexnějších oborových areálů v republice.

V současné době se snad konečně podařilo v lokalitě bývalého Texlenu prolomit patovou situaci. Kromě našeho počinu zde působí Fitness centrum poskytující sídlo dalším úspěšným společnostem a firma Autostyl tu připravuje nové rozsáhlé zákaznické centrum služeb. Věříme, že i vedení města bude mít zájem na oživení a zpřístupnění této dříve uzavřené zóny občanům a podpoří občanské a podnikatelské aktivity svým podílem na vybudování důstojné a funkční dopravní infrastruktury.

Součástí areálu bude:

- prodejna a showroom

- plně vybavená demo kuchyně 

- zázemí pro projekční a zakázkové oddělení

- kanceláře servisu a dílna

- skladové prostory

- bazar

naši klienti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace