SPOUŠTÍME NOVÝ E-SHOP!

Vážení zákazníci, 

spouštíme pro Vás nový e-shop! 

shop.gastpro.cz

Nabízí především sortiment naší prodejny – hotelový a restaurační inventář, mycí a úklidovou chemii a základní gastrotechnologie, které nevyžadují složitou montáž.

Našim stálým zákazníkům, kteří se zaregistrují, aktivujeme jejich nastavenou slevu a umožníme zvolit způsob doručení rozvozem GAST-PRO tak, jak jsou zvyklí. Platba na fakturu s dohodnutou splatností je samozřejmostí, stačí zvolit platbu běžným bankovním převodem.

Všichni registrovaní zákazníci obdrží s první objednávkou dárek: Univerzální kuchyňský nožík Giesser Messer!

Na e-shopu se stále průběžně pracuje. Doplňujeme produkty, informace, videa a další. Přesto nikdy nebude možné do e-shopu nahrát kompletní nabídku všech našich dodavatelů. Může se tedy stát, že nenajdete právě to, co hledáte. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: objednavky@gastpro.cz, nebo tel. č. 724 337 647.

Jsme na začátku. V e-shopu se určitě objeví nějaké chyby a nedostatky. Prosíme vás tedy o shovívavost. A když na nějakou chybu narazíte, budeme rádi, když nám to oznámíte, abychom ji mohli co nejdříve odstranit.

Tým prodejny GAST-PRO

naši klienti

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace