Kariéra

MANAŽER REALIZACÍ

Náplň práce:

  • řízení a koordinace zakázek v terénu
  • pomocná činnost při přípravě realizace zakázek v terénu
  • příprava a koordinace dodavatelů a logistiky pro jednotlivé montáže
  • vedení montáží a fyzická účast na nich, příprava obsazenosti montáží jednotlivými techniky ve spolupráci s vedoucím servisního oddělení
  • zodpovědnost za správnost a funkčnost instalovaných technologií a konečného provedení dle
    projektu
  • komunikace se zákazníky a ostatními externími dodavateli v průběhu realizace
    ( kontrolní dny, koordinace prací )
  • příprava a zajištění předávacích dokladů k realizovaným zakázkám

Požadujeme:

  • vzdělání – min. ÚSO s maturitou
  • technické znalosti v oboru výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • organizační talent
  • schopnost uplatnění přirozené autority
  • schopnost samostatné systematické práce
  • komunikativnost, spolehlivost, cílevědomost
  • vize dlouhodobého uplatnění a ochota vzdělávat se v oboru
  • řidičský průkaz min. sk. B
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • schopnost práce v systému autoCAD výhodou

Nabízíme:

  • špičkové zázemí stabilní renomované společnosti
  • zaškolení a trvalá podpora vzdělávání v oboru gastrotechnologie
  • účast při realizaci zajímavých zakázek v tuzemsku i v zahraničí
  • podpora při dalším zvyšování profesní úrovně
  • kvalitní a stabilní tým spolupracovníků
  • prostor pro seberealizaci s dlouhodobou perspektivou
  • zaměstnanecké benefity - 25 dní dovolené, stravenkový paušál a další
  • zajímavé finanční ohodnocení úměrné dosahovaným výsledkům
  • platové rozpětí 30.000,00 Kč – 50.000,00 Kč

Pošlete nám e-mailem svůj aktuální životopis (kontaktní údaje viz níže), ozveme se Vám.
Do předmětu e-mailu prosím uveďte: REALIZACE/Vaše jméno a příjmení.

E-mail: dvoracek@gastpro.cz
Mob.: 606 655 168

SAMOSTATNÝ SERVISNÍ TECHNIK

Elektrikář / chlaďař / plynař

Máte chuť pracovat ve skvělém kolektivu a progresivní firmě? Hledáme pracovníky na pozici servisního technika. Nabízíme zázemí stabilní firmy, možnost profesního růstu, zaškolení a různé firemní benefity (stravenkový paušál, 25 dní dovolené a další). Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • elektro- vyhláška č.50, řidičský průkaz min. sk. B
  • výhodou praxe v oboru elektro, plyn
  • výhodou osvědčení pro montáž plynových zařízení
  • spolehlivost, zodpovědnost a vlastní iniciativa

Nabízíme:

  • 30 - 50 000 Kč měsíčně
  • perspektivní a stabilní zaměstnání, zázemí renomované společnosti
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • stravenkový paušál, 25 dní dovolené, jednosměnný provoz

Oslovili jsme Vás? Chcete se o pozici a o nás dozvědět více?

Do předmětu e-mailu prosím uveďte: TECHNIK/Vaše jméno a příjmení.

E-mail: benes@gastpro.cz
Mob.: 721 951 315

MANAŽER ODDĚLENÍ SERVISU A POPRODEJNÍCH SLUŽEB

Vaším úkolem bude:

  • řízení týmu servisního oddělení ( 10 techniků + asistentka) v personální a odborné rovině
  • koordinace denní činnosti (servisní zásahy v terénu, montáže, dílenské opravy)
  • zajišťování podpory servisním technikům (náhradní díly, MTZ, technika, procesy)
  • komunikace s klienty
  • komunikace s dodavateli
  • uzavírání servisních smluvních vztahů
  • naplňování dlouhodobé strategie společnosti
  • vzdělání – min. ÚSO  s maturitou

Vaše předpoklady:

  • odborné a technické znalosti v oboru techniky, technologií apod…
  • praxe v provádění servisní činnosti, resp. s vedením týmu
  • ŘP min, sk. B

Nabízíme Vám:

  • špičkové zázemí stabilní renomované společnosti s 28 letou tradicí
  • zaměstnanecké benefity

Nabídky s CV a kontaktními údaji zasílejte na adresu info@gastpro.cz

naši klienti

upravit předvolby