Dodávané značky

RATIONAL

Značka RATIONAL je s více než 40 letou praxí světovým leaderem mezi výrobci v oboru gastrotechnologií, který se specializuje na produkci špičkových jedinečných automatických konvektomatů RATIONAL iCombi a multifunkčních pánví iVario. Naše společnost GAST-PRO s.r.o. je oficiálním smluvním dodavatelem a servisem konvektomatů i pánví značky RATIONAL.

ELECTROLUX PROFESSIONAL

Koncern ELECTROLUX PROFESSIONAL je renomovaným výrobcem uceleného sortimentu profesionálních gastrotechnologických zařízení značek ELECTROLUX PROFESSIONAL, DITO, THERMA Line, které zastupují konvektomaty, varné, chladící, multifunkční, distribuční i mycí technologie střední i vyšší třídy. Značka MOLTENI je pak zástupcem luxusní unikátní varné technologie nejvyšší třídy. Koncern ELECTROLUX PROFESSIONAL jako jediná společnost na světě je schopná zajistit komplexní řešení vybavení vysoce výkonné profesionální kuchyně v provedení jediné značky! Inovativní gastrotechnologie společnosti Electrolux Professional splňují však i jednotlivě potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků a jsou vysoce výkonnými systémy, které zaručují vynikající výsledky, produktivitu, hygienu a nízké provozní náklady. Naše společnost GAST-PRO s.r.o. je oficiálním smluvním dodavatelem a servisním partnerem všech gastrotechnologií koncernu ELECTROLUX PROFESSIONAL.

AMBACH

Značka AMBACH je zástupcem profesionální varné technologie nejvyšší třídy.

UNOX

Značka UNOX je předním italským producentem gastrozařízení, pekařských pecí a konvektomatů se systémem vyvíjení páry nástřikem v segmentu střední a nižší střední třídy, s výborným poměrem kvality, funkčnosti a ceny při spolehlivém provozu.

RM-GASTRO

Český výrobce a dodavatel, který nabízí ucelený sortiment stolních varných technologií a komplexní velkoobchodní sortiment zařízení pro gastronomii.

BERNER

Výrobce gastrozařízení, především indukčních desek.

ABNER

Sortiment zejména distribučních a výdejních gastrotechnologických zařízení, termoportů a tabletů.

ALBA HOŘOVICE

Renomovaná tuzemská značka s ucelenou řadou modulových varných gastrotechnologií a myček nádobí.

VALORIANI

Přední italský výrobce pizza pecí.

MEIKO

Profesionální myčky nádobí, likvidace zbytků jídel, čisticí a dezinfekční přístroje. Čistá řešení od MEIKO.

WINTERHALTER

Profesionální mycí systémy WINTERHALTER jsou špičkou na světovém trhu. Značka konstruuje a vyrábí efektivní mycí systémy pro restaurace, hotely, bary, catering, školní i závodní stravování, nemocnice atd. Zákazníkům poskytuje spolehlivý a rychlý servis. Je dodavatelem kompletních řešení a poskytovatelem celkové koncepce od mycí technologie, přes mycí prostředeky, úpravu vody až po veškeré příslušenství.

ROBOT COUPE

Značka ROBOT COUPE je přední evropský výrobce strojů pro dynamickou přípravu potravin (krouhače, kráječe, kutry atd.) v oblasti gastronomie z Francie. Společnost s tradicí od roku 1960 je držitelem světového prvenství v této oblasti kuchyňských zařízení a od roku 1990 je zastoupena i na českém trhu. Zařízení pro dynamickou přípravu potravin této značky je určeno do kuchyní všech rozměrů od bufetů, restaurací, školních jídelen, mateřských škol až po vysokokapacitní provozy nemocnic, vysokoškolské menzy atd.

GRAEF

Německá značka GRAEF je výrobcem špičkových profesionálních nářezových strojů a automatů ve velikostech od velkokapacitních zařízení pro průmyslové zpracování potravin, přes střední velikosti strojů pro profesionální kuchyně až po malé nářezové stroje s průměrem nože 170 mm využitelné i v domácnosti.

SPAR

Značka nabízí ucelenou řadu profesionálních univerzálních robotů. V nabídce naleznete stroje o objemu kotlíku 8, 10, 20, 24, 30, 40, 50, 60, 80 litrů s příslušenstvím metly, mísiče a háku. Kromě nejmenšího modelu jsou všechny ostatní modely s výstupem pro přídavná zařízení, tedy krouhač zeleniny a mlýnek na maso.

HENKELMAN

Sortiment několika různých velikostních řad profesionálních vakuových baliček v celonerezovém robustním provedení s lisovanou vanou.

LINDR

Výčepní zařízení a technika pro čepování piva a nápojů. Pivní a nápojové chlazení pro profesionální i domácí využití.

LIEBHERR

Značka LIEBHERR je specialistou na vysoce energeticky úsporné chladící a mrazící technologie s nabídkou více než 500 modelů spotřebičů pro použití v profesionálních gastroprovozech, jako jsou kombinované chladničky, chladničky, vinotéky, skříňové a truhlicové mrazničky, chladničky a mrazničky pro komerční použití i specializované spotřebiče pro použití v laboratořích, krevních bankách, jakož i spotřebiče pro domácnosti.

BRATŘI HORÁKOVÉ

Renomovaný tuzemský výrobce a dodavatel chladících zařízení, chladících a mrazících boxů a širokého sortimentu izolačních prostor pro chladírenské i další aplikace.

UNIS COOL

Sortiment zejména obslužných, cukrárenských, přístěnných chladících i ohřevných vitrín.

CONTEC COOLING

Již od roku 1991 stojí CONTEG Cooling s.r.o. za výrobou kvalitních a dobře zpracovaných chladicích vitrín. Společnost, která byla založena jako HORKAN KLIMA s.r.o. postupně rozšiřovala svůj sortiment o vinotéky na míru jak pro domácnosti, tak pro gastro zařízení, ale také o nové typy vitrín. Projevila svůj um i v oblasti snack barů a různých inovativních řešení navržených a zpracovaných přesně na míru každého zákazníka.

JIVA JIRÁK

Dodavatel nerezového vybavení do gastronomie, nemocnic, městského mobiliáře, vybavení domů, zahradního nábytku i stavebnictví.

NERROX s.r.o.

Český výrobce nerezového zařízení pro gastronomii. Kompletní sortiment od jednodušších prvků až po složitější atypické výrobky.

OCS SYSTEMS

Výroba nerezového nábytku pro gastronomické provozy.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby