Aktuality

Nové kurzy vaření

Nové kurzy vaření jsou tady! Postupně Vám odkryjeme naši nabídku na celý podzim a zimu letošního roku.

Příslušenství Rational iCombi Pro

Využijte špičkový výkon Vašeho konvektomatu Rational iCombi Pro naplno! Veškeré příslušenství je robustní a vydrží pracovat opravdu každý den.

Rational iCombi Pro

Práce v kuchyni nemusí znamenat pouze stres a spěch! Konvektovat iCombi Pro Vám díky inteligentnímu systému poskytuje dynamické vaření s neuvěřitelnou rychlostí přizpůsobení.

Vracíme se na Maledivy!

Naše firma si poradí s každou výzvou! Dokonce i s realizací a udržením luxusního provozu na ostrově uprostřed Indického oceánu.

Výrobník ledu

Také se v těchto vedrech rádi zchladíte studeným nápojem?  Používáte ve své provozovně či domácnosti výrobník ledu? A umíte ho správně vyčistit? 

Gast-Pro ptačí perspektivou

Jste naším zákazníkem, či klientem? Navštěvujete pravidelně náš nový areál? Co takhle se podívat na společnost Gast-Pro trochu jinak?

Připravujeme pro Vás nové kurzy vaření

Pro velký zájem pro Vás už teď připravujeme nové termíny a náměty. Už začátkem srpna se můžete těšit na novou nabídku.

Pracovní cesta za oceán!

Náš šéfkuchař a technolog Michal Taufman na pracovní cestě v americkém Birminghamu!

ROBOT COUPE R 211 XL

Kombinovaný robot je vhodný pro použití v malých až středních provozech, v menších restauracích, rychlých občerstveních, bistrech, cukrárnách a mateřských školách s max. denní kapacitou do 100 porcí.

Máme svůj YouTube kanál!

Věděli jste, že máme svůj YouTube kanál? Stačí když do vyhledávače napíšete Gast-Pro, kliknete na odběr a můžete sledovat naše krátké prezentace a to nejen z kurzů vaření.

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, v pondělí 4. 7. 2022 bude mít naše prodejna celý den zavřeno!

Zahradní oslava Gast-Pro

V pátek 27. 5. 2022 jsme dodatečně oslavili otevření našeho nového areálu. Podívejte se, jak se akce povedla!

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, dne 27. 5. 2022 bude mít naše prodejna celý den zavřeno!

Kurz vaření s Antonínem Bradáčem

Přijďte si vyzkoušet kurz vaření s Antonínem Bradáčem, kterého jste mohli vidět v nové show Zdeňka Pohlreicha “Jak to bylo šéfe?”

Snídaňový seminář

Zveme Vás na seminář Moderní snídaně! Dne 26.5.2022 od 10:00 hod

Společně za mír a solidaritu

V pátek 6. května jsme společně se ZUŠ Trutnov pořádali výtvarný happening s cílem symbolicky podpořit válkou zasaženou Ukrajinu.

Lednička LIEBHERR MRF vc 5501

Snažíte se šetřit kde se dá? Co takhle extrémně úsporná lednička do Vašeho provozu?

Hledá se manažer oddělení servisu

Hledá se manažer oddělení servisu a prodejních služeb! Co bude Vaším úkolem? Jaké by měly být Vaše předpoklady? Co nabízíme? Vše důležité se dočtete zde!

Výtvarný happening

V pátek 6. května pořádáme společně se ZUŠ Trutnov výtvarný happening s cílem symbolicky podpořit válkou zasaženou Ukrajinu.

E-shop opět v provozu

Již nemusíte odkládat svůj nákup! Náš e-shop je po důležitých aktualizacích opět spuštěn!

Aktualizace e-shopu

Vážení zákazníci, z důvodu aktualizace je náš e-shop dočasně mimo provoz. Již brzy bude aktualizace dokončena a bude opět aktivní. Děkujeme za pochopení a velice se omlouváme za případné komplikace!

Živé vaření

Vyzkoušejte si na vlastní kůži celou šíři funkcí konvektomatu iCombi a multifunkční pánve iVario. Že ještě váháte? Tak neváhejte a přihlaste se na jedno z našich živých vaření!

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, dne 25. 3. 2022 budeme mít od 8:00 – 13:00 h. z důvodu přerušení dodávky elektrické energie zavřeno. Tímto se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Leštičky příborů

Novinka v naší nabídce - leštičky příborů Nicem! Leštičky příborů splňují funkci sušení, leštění a následnou sterilizaci příborů!

Italská kuchyně

Italská kuchyně 31.3.2022 Přijďte si k nám rozšířit a zdokonalit svůj italský repertoár!

Inventura

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 28.-31.3.2022 bude ve středisku SERVIS probíhat INVENTURA.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA KURZ VAŘENÍ

Přemýšlíte, co darovat těm, kteří už všechno mají? Pořiďte jim dárkový poukaz na kurz vaření! Vhodný termín a druh kurzu si pak už obdarovaný vybere sám.

SPOUŠTÍME KURZY VAŘENÍ PRO VEŘEJNOST!

První škola vaření v Trutnově! Přijďte se zdokonalit ve svém kuchařském umění pod vedením skutečných profesionálů. Nabízíme kurzy úplně pro všechny - pro "amatéry", kulinářské nadšence i profesionály, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti.

DÁRKOVÉ POUKAZY NOVĚ I V E-SHOPU

Dárkové poukazy můžete nově zakoupit také v našem e-shopu.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Staňte se členem našeho týmu a budete mít možnost podílet se na budování a údržbě těch nejlepších gastroprovozů v ČR i ve světě - jakou jsou např. LiveCentrum Děčín, Grand Hotel Hradec nebo hotelový resort na Maledivách.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby