Aktuality

Kurz vaření s Antonínem Bradáčem

Přijďte si vyzkoušet kurz vaření s Antonínem Bradáčem, kterého jste mohli vidět v nové show Zdeňka Pohlreicha “Jak to bylo šéfe?”

Snídaňový seminář

Zveme Vás na seminář Moderní snídaně! Dne 26.5.2022 od 10:00 hod

Společně za mír a solidaritu

V pátek 6. května jsme společně se ZUŠ Trutnov pořádali výtvarný happening s cílem symbolicky podpořit válkou zasaženou Ukrajinu.

Lednička LIEBHERR MRF vc 5501

Snažíte se šetřit kde se dá? Co takhle extrémně úsporná lednička do Vašeho provozu?

Hledá se manažer oddělení servisu

Hledá se manažer oddělení servisu a prodejních služeb! Co bude Vaším úkolem? Jaké by měly být Vaše předpoklady? Co nabízíme? Vše důležité se dočtete zde!

Výtvarný happening

V pátek 6. května pořádáme společně se ZUŠ Trutnov výtvarný happening s cílem symbolicky podpořit válkou zasaženou Ukrajinu.

E-shop opět v provozu

Již nemusíte odkládat svůj nákup! Náš e-shop je po důležitých aktualizacích opět spuštěn!

Aktualizace e-shopu

Vážení zákazníci, z důvodu aktualizace je náš e-shop dočasně mimo provoz. Již brzy bude aktualizace dokončena a bude opět aktivní. Děkujeme za pochopení a velice se omlouváme za případné komplikace!

Živé vaření

Vyzkoušejte si na vlastní kůži celou šíři funkcí konvektomatu iCombi a multifunkční pánve iVario. Že ještě váháte? Tak neváhejte a přihlaste se na jedno z našich živých vaření!

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, dne 25. 3. 2022 budeme mít od 8:00 – 13:00 h. z důvodu přerušení dodávky elektrické energie zavřeno. Tímto se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Leštičky příborů

Novinka v naší nabídce - leštičky příborů Nicem! Leštičky příborů splňují funkci sušení, leštění a následnou sterilizaci příborů!

Italská kuchyně

Italská kuchyně 31.3.2022 Přijďte si k nám rozšířit a zdokonalit svůj italský repertoár!

Inventura

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 28.-31.3.2022 bude ve středisku SERVIS probíhat INVENTURA.

DÁRKOVÝ POUKAZ NA KURZ VAŘENÍ

Přemýšlíte, co darovat těm, kteří už všechno mají? Pořiďte jim dárkový poukaz na kurz vaření! Vhodný termín a druh kurzu si pak už obdarovaný vybere sám.

SPOUŠTÍME KURZY VAŘENÍ PRO VEŘEJNOST!

První škola vaření v Trutnově! Přijďte se zdokonalit ve svém kuchařském umění pod vedením skutečných profesionálů. Nabízíme kurzy úplně pro všechny - pro "amatéry", kulinářské nadšence i profesionály, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti.

DÁRKOVÉ POUKAZY NOVĚ I V E-SHOPU

Dárkové poukazy můžete nově zakoupit také v našem e-shopu.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Staňte se členem našeho týmu a budete mít možnost podílet se na budování a údržbě těch nejlepších gastroprovozů v ČR i ve světě - jakou jsou např. LiveCentrum Děčín, Grand Hotel Hradec nebo hotelový resort na Maledivách.

PŘESTĚHOVALI JSME SE!

Vše pro gastronomii nově pod jednou střechou! Pouze o 200 m dál. Těšíme se na vaši návštěvu v novém areálu (bývalá budova našeho servisu, Horská 938).

GASTRO PŮJČOVNA

Chystáte raut, párty nebo svatební hostinu a chybí vám vybavení? Využijte naši gastro půjčovnu.

VĚNUJTE GASTROTECHNOLOGIÍM PÉČI

Na co si dát pozor při opětovném spuštění zařízení? Naši technici Vám přináší několik doporučení, na co se při údržbě zaměřit.

ENERGETICKÁ OPATŘENÍ

Projekt "ENERGETICKÁ OPATŘENÍ AREÁLU FIRMY GAST-PRO s.r.o."

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby