Hrdý partner Českého domu v Paříži

V létě proběhne jedna z největších sportovních událostí roku, na kterou se těší celý svět – a my budeme u toho!

Stali jsme se dodavatelem gastro služeb pro Český dům v Paříži.

Zatímco sportovci budou bojovat ve svých disciplínách o medaile, naším úkolem bude co nejlepší reprezentace českého pohostinství. Naším hřištěm se tentokrát stane gastro zóna Českého domu v pařížském parku La Villette.

Je to pro nás neskutečná výzva a zároveň příležitost předvést světu, že my se v gastru vyznáme. A to nejen po stránce teoretické, ale i té praktické. Že se zkrátka umíme otáčet i v kuchyni a na place.

Za více než 20 let fungování v oboru jsme se setkali už téměř se vším, co jsi jen pod pojmem gastro dokážete představit. Procestovali jsme republiku křížem krážem, podívali jsme se i za oceán a nasávali zkušenosti. A právě teď máme šanci všechna - leckdy těžce a draze nabytá moudra – zužitkovat. Krakonošova parta z Trutnova míří do Českého domu v Paříži – c’est la vie...

A těšíme se na to, na všechno, držte nám palce.

Tato cesta do středu země galského kohouta by se nemohla uskutečnit bez významné podpory našich partnerů, o kterých bude ještě samozřejmě řeč. Velké díky patří společnostem: Rational, Tefcold, Liebherr, Tomgast, Kaiser, Steinex, Expres menu.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby