Partneři a spolupráce

BIDFOOD

Společnost Bidfood začala v roce 1990 jako obchodní zastoupení dánské společnosti Nowaco v Československu a exportem potravin. Dnes v České a Slovenské republice vlastní moderní výrobní závody i distribuční firmy. Rodina českých a slovenských společností Bidfood patří k mezinárodní skupině Bidcorp, druhému největšímu distributorovi potravin do gastronomie na světě. Naše hlavní spolupráce se společností Bidfood probíhá v oblasti pořádání společných prezentačních akcí a gastronomických kuchařských show probíhajících v našem předváděcím gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově.

LA LORRAINE

LA LORRAINE a.s. je významným výrobcem a distributorem zamraženého pečiva pro maloobchod a gastronomii. Nabízí ve svém sortimentu více než 300 druhů pečiva: kaiserky, bagety, panini, chleby, ciabatty, bulky, bio výrobky, sladké a slané croissanty, snacky, dorty, dezerty, muffiny, koláčky, máslové, plundrové a listové pečivo. Dále snídaňový a rautový sortiment pro hotely, restaurace, pečivo balené v ochranné atmosféře Gaspack, zamražené pečivo pro domácí dopékání. Společnost je součástí mezinárodní pekařské skupiny LA LORRAINE BAKERY GROUP. Naše spolupráce se společností LA LORRAINE a.s. spočívá v oblasti pořádání společných prezentačních akcí produktů LA LORRAINE a.s. spojených s gastronomickými předváděcími show probíhajícími v našem předváděcím gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově pod vedením našeho šéfkuchaře

ESSOX

ESSOX s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších nebankovních společností zabývajících se poskytováním úvěrových a leasingových služeb na českém trhu. Je dceřinou společností Komerční banky, a.s. a francouzské společnosti SG CONSUMER FINANCE SA. Essox s.r.o. patří do skupiny SOCIETE GENERALE. Naše společnost GAST-PRO s.r.o.Trutnov využívá služeb Essox s.r.o. pro financování gastrozařízení svým zákazníkům prostředníctvím poskytnutí úvěru nebo formou pořízení gastro technologie prostřednictvím leasingu.

EUROLEASING

Společnost EUROLEASING CZ s r.o., byla založena již v roce 1995 a od počátku působí v oblasti finančního leasingu a souvisejících finančních produktů a služeb, které poskytuje podnikatelským subjektům na celém území České republiky. Financování podnikatelských subjektů poskytuje ve spolupráci s renomovanými finančními institucemi, se kterými ji spojuje dlouhodobá úspěšná spolupráce. Od svého vzniku si společnost EUROLEASING CZ vybudovala pověst pružného a seriózního finančního partnera. Důkazem toho je více než 12.500 spokojených klientů z řad živnostníků, menších a středních společností i velkých korporací.

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE A SLUŽEB, Nová Paka

Novodobé dějiny SŠ GASTRONOMIE A SLUŽEB, Nová Paka sahají do roku 1951, kdy vzniklo samostatné učňovské středisko cukrářské, později učňovská škola, předchůdkyně dnešní SŠGS Nová Paka, která připravuje žáky v maturitních oborech hotelnictví a podnikání a dále učňovských oborech cukrář, pekař, kuchař/číšník, krejčí a truhlář. Naše partnerská spolupráce spočívá zejména v podpoře odborného vzdělání studentů této školy formou možnosti jejich účasti na našich předváděcích gastronomických kulinařských show pořádaných v našem gastro studiu společnosti GAST-PRO s.r.o. v Trutnově pod vedením našeho šéfkuchaře. Studenti se mohou seznámit s žhavými aktualitami v oblasti nových gastrotechnologií i s novými kulinářskými postupy úpravy a servírování pokrmů.

EXPRES MENU

EXPRES MENU, s.r.o.je již od roku 1999 výrobcem mražených a sterilovaných, dietních i bezlepkových hotových jídel a dietních pokrmů, jejichž příprava, přeprava a uchovaní je méně energeticky náročná a ekologicky šetrnější. Používá nejmodernější sterilizační technologie zajišťující bezpečný a chutný výrobek bez potřeby použití jakýchkoliv konzervačních látek a barviv. Naše partnerská spolupráce spočívá zejména v podpoře a propagaci těchto výrobků.

BK LOKO TRUTNOV

BASKET KLUB LOKO TRUTNOV již odehrál 15 ročníků 1. ŽBL. Mezi jeho největší sportovní úspěchy v této lize patří 1x 2. místo a 10x 3. místo. Dále je klub vítězem Středoevropského poháru 2010 a 4-násobný finalista Českého poháru. Mnoho jeho hráček je rovněž hráčkami základního kádru basketbalového reprezentačního družstva žen ČR. Jsme potěšeni, že naše společnost GAST-PRO s.r.o. může být oficiálním partnerem a sponzorem tohoto velmi úspěšného trutnovského basketbalového klubu.

LOKO TRUTNOV - Oddíl orientačního běhu

Oddíl orientačního běhu byl v v Trutnově založen c roce 1968 jako součást odboru turistiky. Zpočátku měl oddíl 5 členů. Noví členové přibývali postupně, hlavně z řad turistů, atletů, lyžařů a rekreačních sportovců. Roku 1974 se oddíl osamostatnil. O dva roky později měl oddíl 17 členů z toho 10 žáků a v roce 1980 se členská základna již pohybovala okolo 30 osob. Od roku 2011 je předsedou oddílu orientačního běhu Jan Grundmann st.. V současnosti má oddíl okolo 50 aktivních členů. Jsme rádi, že můžeme podpořit činnost tohoto trutnovského sportovního oddílu. Držíme palce a přejeme hodně úspěchů.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby