Novinka v naší nabídce

Odstartujte grilovací sezónu s jedinečným grilem Big Green Egg

Stali jsme se oficiálním distributorem kultovních kamado grilů značky Big Green Egg.

Také si pod grilováním představíte osvědčenou klasiku v podobě krkovičky, kuřecích prsou, burgrů a případně nějaké ryby? Chtěli byste něco víc? Máte chuť experimentovat? Pokud se řadíte mezi skutečné gurmány, kteří dokážou ocenit dokonale se rozplývající sousta a chtějí si venkovní vaření užít naplno, jsou grily Big Green Egg určeny právě vám. Oblíbenými se ostatně staly i u špičkových kuchařů Michelinských restaurací v Holandsku a Německu.

Gril, pec a udírna v jednom!

S keramickým grilem Big Green Egg můžete grilovat steaky i kotlety a propéct je přesně podle své chuti. Pro dosažení efektivního ožehnutí masa nebo pečení pizzy a chleba lze grilovat (péct) až při teplotě 350°C. Pokud chcete podávat žebírka, jejichž maso doslova odpadá od kosti nebo šťavnaté a chutné hovězí hrudí, nastavte Big Green Egg na nízkou teplotu kolem 110°C.

Ať už budete maso zprudka grilovat nebo připravovat pozvolna, uvaříte na grilu Big Green Egg celé menu. Na grilovacím roštu můžete upravovat také svou oblíbenou zeleninu. Grilování není vše, čím se může keramický gril Big Green Egg pochlubit. Máte chuť na čerstvý pecen chleba, pizzu nebo teplý piškotový moučník? Pak věřte, že Big Green Egg peče lépe než vyzdívaná pec.

Typy Minimax a L máme vystavené na prodejně, kde si je můžete prohlédnout na vlastní očii. Další varianty a bohaté příslušenství jsou na našem e-shopu.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby