KINO VESMÍR TRUTNOV

Projekce a realizace občerstvovacího pultu a zázemí

Trutnovské kino Vesmír se dočkalo kompletní rekonstrukce a my mohli být u toho!

Ve spolupráci s architektonickou kanceláří manželů Rosových jsme se podíleli na projekci a následně i realizaci občerstvovacího pultu a zázemí.

Pro návštěvníky kina je to určitě jedna z nejvýraznějších změn, protože před rekonstrukcí zde žádné občerstvení neexistovalo (prodejní automat nepočítáme).

Dnes si diváci můžou užít film stejně tak jako v kterémkoliv multikině.

Občerstvení je vybaveno výrobníkem popcornu, komplet příslušenstvím pro přípravu nachos, barovým mixérem Blendtec, speedelight grilem od Electrolux Professional, dvoupákovým kávovarem, postmixy atd. Opláštění a celkový design pultu je dílem Ing. arch. Martiny Rosové.

Domovská realizace je vždy velký závazek a tato se "rodila" opravdu dlouhou dobu. Jsme rádi, že nakonec vše dobře dopadlo, Trutnov se má opět čím chlubit a my - celý Gast-Pro tým, můžeme jít do kina s vědomím dobře vykonané práce.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby