Šéfkuchař Michal Suchánek - Italská kuchyně díl 2.

Máme za sebou první kurz vaření z naší podzimní série. Šéfkuchař Michal Suchánek s námi vařil vaši oblíbenou italskou kuchyni.

Máme za sebou první kurz vaření z naší podzimní série. Šéfkuchař Michal Suchánek s námi vařil vaši oblíbenou italskou kuchyni. Byl to již druhý kurz zaměřený právě na italské speciality a opět nás nezklamal. Naučili jsme se Involtini melanzane zucchine, nebo-li rolky z lilku a cukety se sýrem ricotta. Zdokonalili jsme se v přípravě pravých špaget Aglio olio e peperoncino a v závěru jsme se naučili připravit skvělý křehký steak z roštěnky s omáčkou ze zeleného pepře a plněnou bramborou na “harmoniku”. Samozřejmě nesměl chybět dezert, kterým byla tentokrát Panna cotta con lamponi (Panna cotta s malinami).

Příjemná atmosféra, zajímavé povídání o jídle, spousta delikates - to byl náš kurz vaření.

Další kuchařský kurz bude našem studiu probíhat již 14.10.2022 na téma: Starofrancouzská kuchyně. Své přihlášky můžete jednoduše odeslat zde!

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na Vás při dalších setkáních.

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby