Vracíme se na Maledivy!

Naše firma si poradí s každou výzvou! Dokonce i s realizací a udržením luxusního provozu na ostrově uprostřed Indického oceánu.

Je to tady! Přesně za měsíc dne 22.8.2022 se opět se vracíme na Maledivy do 5* Velaa Private Island Resortu, který se řadí v celosvětovém měřítku k těm nejvyhledávanějším a nejluxusnějším.
Právě na tomto výjimečném místě průběžně působíme již neuvěřitelných 10 let. Po celou dobu úspěšně řešíme dodávky gastrotechnologií, včetně projektové dokumentace a servisní a odborné péče. Díky dlouhodobému nasazení, spolehlivosti a kvalitně odvedené práci se klient rozhodl obrátit na GAST-PRO s.r.o. znovu.
Letos jedeme ve čtyřčlenném týmu, který bude zajišťovat montáž a zprovoznění gastrotechnologií v nově budovaném Wellbeing centru, jehož součástí bude i nový Ayurveda restaurant , Wellness a  Water Sport Beach Bar.
O naší cestě vás budeme průběžně informovat na našich sociálních sítích, tak nás nezapomeňte sledovat!

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby