Prezentace konvektomatu Rational iCombi

Dost bylo teorie, je čas na praxi! Není nic přesvědčivějšího než vaše vlastní zkušenost: zažijte konvektomaty RATIONAL v akci, předvedeme vám všechny inteligentní funkce a sami si budete moci vyzkoušet, jak s nimi můžete pracovat.

Představíme vám světovou jedničku mezi konvektomaty - novinku od společnosti RATIONAL: konvektomat iCombi Pro při živém vaření.

Dozvíte se vše o fascinující variabilitě zařízení, excelentní kvalitě připravených pokrmů, snadnosti použití a obrovské úspoře času i nákladů, které jsou možné pouze se zařízením značky RATIONAL. Po celou dobu akce se budete inspirovat výsledky vaření, můžete si sami vyzkoušet testy varných procesů a ochutnat připravené pokrmy.

Chcete zažít revoluci ve vaší profesionální kuchyni? Přihlašte se a navštivte naše kuchařské studio v uvedených termínech.

Ukážeme vám, jak na to!

Termíny

Datum
Čas
Volná místa
Cena

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby