Ryby

Charakteristika kurzu:

Nebaví vás klasická česká štědrovečerní večeře - kapr s bramborovým salátem? Máte odvahu a chcete vyzkoušet něco nového? Naučíme vás několik originálních receptů, ve kterých hrají prim ryby. A rozhodně je využijete nejen na Vánoce!

Tento kurz proběhne ve spolupráci s firmou Ryby a uzeniny Petr Krejčí.

Předvedeme vám:

  • jak správně očistit a vyfiletovat ryby s maximálním využitím „odpadu“ 

Co budeme vařit:

  • Pálený losos Teriyaky se salátem z mořských řas wakame, sušené žloutky

  • Filátko ze pstruha plněné rybí fáší, pyré ze zeleného hrášku, máty a parmezánu, zeleninový chips

  • Kapří hranolky v cereální panko strouhance, lehký bramborový salát

  • Domácí bulka se zauzeným burgrem z jesetera, kaparová majonéza, marinované okurky, rukola

O lektorech:

Jaromír Brdička – školicí šéfkuchař a technolog společnosti Gast-Pro

Jarda již bezmála 15 let jako profesionál svého oboru vede školení personálu nových provozů, podílí se na technologickém vybavení a řeší dodávky provozního i stolního inventáře.
Je to zároveň kuchař s 25letou praxí z hotelů a restaurací od Pece pod Sněžkou až po Harrachov. Jeho velkým koníčkem je každoroční řešení cateringu pro enduro team KBS Unhošť - pravidelným účastníkem Mezinárodní motocyklové soutěže Šestidenní a GP ENDURO.

Michal Taufman - školicí šéfkuchař a technolog společnosti Gast-Pro

Michal má ve své pestré kariéře 14letou praxi z restaurace Duran v Hradci Králové (z toho 6 let jako šéfkuchař). Dále působil 11 let jako šéfkuchař ve vyhlášené restauraci Tereziánský Dvůr, který je součástí sítě EA Hotels. Michal měl také tu čest vařit opakovaně pro prezidenty Václava Klause a Miloše Zemana. Mimo jiné zajišťoval i catering pro Czech Tourism a úzce spolupracuje s Českým olympijským výborem, se kterým měl možnost vařit na XXIII. zimních olympijských hrách 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu. Jeho poslední zkušenost byla ze světových her neolympijských sportů, které se konaly v americkém Birminghamu 2022.

--

* Obchodní podmínky naleznete ZDE.

* Cena kurzu je včetně DPH.
 

Termíny

Datum
Čas
Volná místa
Cena

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby