Sladké s Lesa II

 

 Charakteristika kurzu:

Trutnovská kavárna Lesa je vyhlášená výbornou kávou, skvělými dortíky a originálními pozdními snídaněmi. A i když se momentálně přesunula do nových prostor a působí pod hlavičkou Café EPO1, vše na co jste z Lesa zvyklí, zůstalo.

V našem kurzu budete moct nahlédnout pod ruce majitelce a hlavní cukrářce Janě Doubravě a společně si upečete a nazdobíte dorty "jako z Lesa".

Co se v kurzu naučíte?

  • Pečení kakaového korpusu na ukázku

  • Ganache a krém

    - karamelový

    - čokoládový

    - ovocný

  • Zdobení dortů ovocem a květinami

O lektorech:

Jana Doubrava – majitelka trutnovské kavárny Lesa

Vlaďka Vítová 

Vaření a cestování je má vášeň posledních 14 let. Díky mému nadšení jsem si otevřela restauraci v Katalánsku, ve které jsem vařila pouze vegetariánská a veganská jídla, převážně bezlepková a pekla dorty na zakázku. Díky této zkušenosti jsem zjistila, jak je veganská strava chuťově pestrá a lahodná. Ráda experimentuji, jsem otevřená novým výzvám a to nejdůležitější... vařím s láskou. Bude mi potěšením podělit se o recepty, díky kterým se lidé opakovaně vraceli do mé restaurace.

--

* Obchodní podmínky naleznete ZDE.

* Cena kurzu je včetně DPH

Termíny

Datum
Čas
Volná místa
Cena
29. 5. 2024
16:00 - 20:00
obsazeno
2900 Kč
Datum:
Čas:
Volná místa:
Cena:
29. 5. 2024
16:00 - 20:00
obsazeno
2900 Kč

naši klienti

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby